Ivoclar Vivadent

Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Producenci

Tetric EvoCream Dentyna Zobacz większe

Tetric EvoCream BulkFill

Nowy

219,00zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tetric EvoCeram Bulk Fill jest nanohybrydowym kompozytem, który daje się bardzo łatwo modelować. Przeznaczony jest do wypełnień w zębach bocznych, w warstwach o grubości do 4 mm. Pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu wydajności w wypełnieniach w zębach bocznych: jedno wypełnienie, jeden materiał, jedna warstwa.

Specjalny system inicjacyjny zastosowany w Tetric EvoCeram Bulk Fill umożliwia całkowitą polimeryzację 4 mm- warstwy materiału w zaledwie 10 sek. (np. za pomocą lampy polimeryzacyjnej Bluephase style). Dodatkowo, zawiera on inhibitor napięcia skurczowego, pozwalający na zmniejszenie skurczu polimeryzacyjnego na tak mały, jak to jest tylko możliwe.
Tetric EvoCeram Bulk Fill jest dostępny w trzech uniwersalnych kolorach IVA, IVB i IVW (IVA- dla lekko czerwonawych zębów, IVB- lekko żółtawych zębów oraz IVW- dla zębów mlecznych i jasnych zębów stałych). Dzięki wspaniałym właściwościom dostosowywania się koloru kompozytu do otaczających naturalnych tkanek zęba, możliwe staje się osiągnięcie wysokiej jakości rezultatów estetycznych w łatwy i szybki sposób.

Zalety

  • Wypełnienie jedną warstwą o grubości do 4 mm - jedno wypełnienie, jeden materiał, jedna warstwa
  • Materiał daje się łatwo modelować, nawet  przy sztucznym świetle w gabinecie stomatologicznym
  • Gładka konsystencja i łatwość dostosowywania się do ścian ubytku
  • Mały skurcz polimeryzacyjny
  • Naturalne kolory
Prosimy wybrać kolor w pasku pod ceną.