Ivoclar Vivadent

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Producenci

Tetric EvoFlow BulkFill Zobacz większe

Tetric EvoFlow BulkFill

Nowy

169,00zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Płynny kompozyt typu „Bulk Fill” - idealne uzupełnienie Tetric EvoCeram Bulk Fill

Istotą Tetric EvoFlow Bulk Fill jest to, że w odniesieniu do budowy chemicznej oparty jest na Tetric EvoCeram Bulk Fill. Ten nowy materiał jest przeznaczony do wykonywania uzupełnień bezpośrednich w ubytkach kl. I i II. Podobnie jak Tetric EvoCeram Bulk Fill – czyli materiał do modelowania, może być utwardzany w warstwach o grubości do 4mm i wymaga krótkiego czasu naświetlania. Doskonała adaptacja do ścian ubytku i samopoziomująca konsystencja kompozytu to dodatkowe zalety tego innowacyjnego materiału złożonego.

Fotoinicjator Ivocerin i technologia Aessencio.

Siłą nowego, płynnego kompozytu jest specjalnie opracowana technologia Aessencio. W połączeniu z opatentowanym fotoinicjatorem Ivocerin, technologia ta umożliwia utwardzenie wypełnienia kompozytowego o grubości do 4mm, a jednocześnie materiał po utwardzeniu posiada translucencję zbliżoną do naturalnej zębiny (przed polimeryzacją  jest bardziej przezierny). Pozwala to na efektywne maskowanie przebarwień w ubytkach zębów bocznych. W rezultacie są możliwe do wykonania estetyczne odbudowy o naturalnym wyglądzie.

Tetric EvoFlow Bulk Fill jest więc idealnym uzupełnieniem Tetric EvoCeram Bulk Fill, który z kolei posiada przezierność naturalnego szkliwa. Obydwa kompozyty występują w uniwersalnych kolorach IVA, IVB i IVW i są idealnym połączeniem wydajności i estetyki, w których skutecznie rozwiązano problem skurczu polimeryzacyjnego.

Zalety

  • Wypełnienia w jednej warstwie kompozytu o grubości do 4 mm
  • Wypełnienia o przezierności naturalnej zębiny i naturalnego szkliwa
  • Polimeryzacja w 10 sekund przy intensywności światła (> 1000 mW / cm2)
  • Oszczędność czasu ok. 47% w porównaniu do konwencjonalnych technik pracy
Prosimy wybrać kolor w pasku pod ceną.