Dental Dam

Koferdam There are 12 products.

Showing 1 - 12 of 12 items
Showing 1 - 12 of 12 items
Koferdam
Koferdam

Koferdam narzędzia i akcesoria

Koferdam to nic innego jak arkusz cienkiej lateksowej gumy do izolowania pola zabiegowego w leczeniu kanałowym lub innych specjalistycznych zabiegach dentystycznych. Mimo swojej prostoty obsługa koferdamu wymaga kilku socjalistycznych narzędzi i akcesoriów do zakładania. Narzędzia te można kupić w naszym sklepie internetowym w postaci zestawu startowego narzędzi do koferdamu lub skompletować indywidualny zestaw z akcesoriów dostępnych w naszym sklepie.

Zestaw do koferdamu

W skład podstawowego zestawu do koferdamu wchodzi dziurkacz do koferdamu, kleszcze do zakładania klamer, podstawowy zestaw klamer do koferdamu oraz ramka do gumy. Zestaw poszerzyć można o kolejne rodzaje klamer dedykowane do poszczególnych zębów, różne rozmiary ramek, czy szablon do koferdamu. Wszystko to przechowywać można w poręcznym pudełku lub kasecie do sterylizacji. Idealne kasety dostępne są w kategorii akcesoria do sterylizacji.

Guma do koferdamu

W ofercie Sklepu stomatologicznego Solimed znajdą Państwo gumę do koferdamu w trzech grubościach. Każda z grubości dostępna jest w formie bezzapachowej lub o zapachu miętowym.

A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!