Orthodontic Bands

Specials

Pierścienie ortodontyczne There are 6 products.

Showing 1 - 6 of 6 items
Showing 1 - 6 of 6 items
Pierścienie ortodontyczne
Pierścienie ortodontyczne

Pierścienie ortodontyczne

Solimed posiada w swojej ofercie wszystkie pierścienie marki Centraliss. W katalogu produktów znajdują się pierścienie ortodontyczne w dwóch systemach Roth oraz MBT. Pierścienie ortodontyczne marki Centraliss niezależnie od systemu są dostępne w dwóch slotach: 0.018, 0.022.

Do czego służą pierścienie ortodontyczne?

Pierścienie ortodontyczne to akcesoria dla ortodonty, które używa w celu zapewnienia stabilności, by wdrożyć dalsze leczenie ortodontyczne. Są używane jako punkt mocowania dla zamków, drutów i innych elementów aparatu ortodontycznego.

Wybór systemu MBT lub Roth

Zastosowanie pierścieni ortodontycznych w obu systemach ma na celu umożliwienie ortodontom precyzyjnego kontrolowania ruchu zębów i poprawiania wad zgryzu. Ważne jest, aby pierścienie były dokładnie dopasowane do zębów pacjenta i prawidłowo zamocowane, aby zapewnić skuteczne leczenie ortodontyczne. Należy pamiętać, że wybór konkretnego systemu ortodontycznego i technik leczenia zależy od indywidualnych preferencji i przypadku pacjenta. Ortodonta dobiera pierścienie, w celu osiągnięcia optymalnych wyników leczenia.