Otorhinolaryngological instruments

Specials

Narzędzia laryngologiczne There are 10 products.

Showing 1 - 10 of 10 items
Showing 1 - 10 of 10 items
Narzędzia laryngologiczne
Narzędzia laryngologiczne

Narzędzia laryngologiczne

Choroby laryngologiczne mogą powodować duży dyskomfort i wpływać negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Profesjonalne badania laryngologiczne pozwalają szybko wykryć ewentualne problemy i wdrożyć odpowiednie leczenie. W sklepie medycznym SOLIMED znaleźć można wysokiej jakości narzędzia laryngologiczne, które ułatwią przeprowadzanie badań i zabiegów z zakresu laryngologii. 

Czym zajmuje się laryngologia?

Laryngologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń jamy ustnej, gardła, krtani, nosa, uszu czy zatok przynosowych. W zakres zainteresowań laryngologii wchodzą także zaburzenia słuchu, mowy i równowagi. Wskazaniami do wizyty u laryngologa są m.in.: utrzymujący się katar, chrypka, uporczywy ból gardła, problemy ze słuchem, ból ucha, chrapanie, krwawienia z nosa, zawroty głowy, problemy z oddychaniem, zaburzenia połykania, zaburzenia węchu lub smaku.

Lekarz laryngolog leczy m.in. zapalenie ucha, anginę ropną, zapalenie zatok, chorobę Meinere'a, polipy nosa. W gabinecie lekarskim często wykonywane są również drobne zabiegi laryngologiczne, takie jak płukanie zatok, usuwanie zalegającej w uszach woskowiny czy ciał obcych znajdujących się w nosie. Profesjonalne badanie laryngologiczne obejmuje m.in. szczegółowy wywiad, wziernikowanie gardła, wziernikowanie nosa, ocenę węzłów chłonnych i ślinianek, otoskopię czy badanie krtani. Aby możliwe było przeprowadzenie dokładnej diagnostyki i zabiegów, gabinet laryngologiczny musi posiadać profesjonalne narzędzia laryngologiczne. 

Narzędzia laryngologiczne w sklepie medycznym SOLIMED

W sklepie medycznym SOLIMED dostępne są różnego rodzaju narzędzia i akcesoria dla laryngologów. Oferujemy narzędzia laryngologiczne w różnych rozmiarach do badań i zabiegów w gabinecie lekarskim. W ofercie sklepu z wyposażeniem medycznym SOLIMED znajdują się wzierniki laryngologiczne nosowe Vienna i Killian, które umożliwiają przeprowadzanie badania jamy nosowej i wykonywanie zabiegów laryngologicznych. Dzięki wysokiej jakości wziernikom nosowym można dokładnie ocenić zatoki nosowe, jamę nosową i błonę śluzową nosa. Tego typu narzędzia laryngologiczne w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego można łatwo dobrać je do wielkości jamy nosowej każdego pacjenta.

Proponujemy również lusterka laryngologiczne do badań jamy ustnej, gardła i krtani. Lusterka laryngologiczne pozwalają powiększyć struktury jamy ustnej i zapewniają dobrą widoczność nawet trudno dostępnych miejsc. W naszym asortymencie znajdują się ponadto narzędzia laryngologiczne do przeprowadzania zabiegów, takie jak pęsety laryngologiczne Lucae i Troeltsch oraz kleszcze Hartmann (aligatory). Dostępne w sklepie stomatologicznym SOLIMED pęsety laryngologiczne pozwalają na precyzyjne, pewne i bezpieczne chwytanie tkanek. Ich kształt jest specjalnie przystosowany do budowy jamy ustnej pacjentów, co zapewnia lekarzowi duży komfort pracy. W internetowym sklepie medycznym SOLIMED możesz nabyć również profesjonalne kleszcze Hartmann tzw. aligatory, które umożliwiają usuwanie polipów oraz ciał obcych z uszu lub nosa. Dzięki odpowiedniej długości aligatory pozwalają lekarzowi wygodnie wykonywać zabiegi laryngologiczne.

Nasze produkty medyczne wykonane są z wytrzymałych i odpornych na korozję materiałów (stali nierdzewnej). Mogą być łatwo poddane sterylizacji, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjentów. Akcesoria laryngologiczne dostępne w sklepie medycznym SOLIMED ułatwiają codzienną pracę laryngologów i pozwalają wykonywać wszelkie procedury w sposób precyzyjny, bezpieczny i komfortowy dla pacjentów. 

Internetowy sklep medyczny SOLIMED — bogaty wybór akcesoriów dla lekarzy

SOLIMED to profesjonalny sklep medyczny online z bogatym asortymentem dla placówek medycznych i gabinetów stomatologicznych. W szerokiej ofercie produktów stomatologicznych i medycznych znajdują się m.in. narzędzia chirurgiczne, wiertła stomatologiczne, materiały stomatologiczne, nici chirurgiczne, akcesoria ortodontyczne, narzędzia endodontyczne i sprzęt medyczny. Bogaty asortyment naszego internetowego sklepu medycznego SOLIMED pozwala dobrać wyposażenie gabinetu medycznego do zakresu oferowanych usług, potrzeb pacjentów i możliwości finansowych.

Sklep z zaopatrzeniem stomatologicznym i medycznym oferuje produkty wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, które są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Nasze sprzęty i akcesoria medyczne pozwalają przeprowadzać badania i zabiegi w sposób komfortowy dla pacjentów.

Internetowy sklep stomatologiczny SOLIMED to również gwarancja profesjonalnej obsługi. Oferujemy fachową pomoc w doborze najlepszego wyposażenia medycznego. Nasi klienci mogą również liczyć na szybką wysyłkę zamówienia. W naszej ofercie akcesoriów medycznych znaleźć można produkty w atrakcyjnych cenach. Klienci sklepu medycznego online mogą także liczyć na wyprzedaże i promocje. Zachęcamy do skorzystania z oferty internetowego SOLIMED i zakupu akcesoriów medycznych, które usprawnią pracę Twojego gabinetu lekarskiego.