Materiały ortodontyczne

Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Producenci

Blog - FAQ - News

Unitek Transbond Plus klej do pierścieni Zobacz większe

3M Unitek Transbond Plus klej do pierścieni

3MTBUP

Nowy

Opakowanie: strzykawka 1x4g

Więcej szczegółów

279,00zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klej światłoutwardzalny Transbond™ Plus do osadzania pierścieni ma postać jednoskładnikowej pasty niewymagającej mieszania. Czas polimeryzacji wynosi 20 sekund, co zmniejsza ryzyko zawilgocenia. Ponadto klej światłoutwardzalny Transbond Plus do osadzania pierścieni uwalnia fluor i uzupełnia jego zapasy w obecności jonów tego pierwiastka zawartych w wodzie lub paście do zębów.

Proces klejenia jest uproszczony dzięki temu, że nie ma konieczności mieszania składników. Klej światłoutwardzalny Transbond Plus może pomóc w zwiększeniu efektywności Twojej pracy poprzez skrócenie czasu wizyt, zmniejszenie zużycia kleju oraz zapewnienie idealnej retencji pierścieni. Przynosi korzyści również w wielu innych zakresach. Dzięki zastosowaniu postaci pojedynczej pasty, zaletą kleju światłoutwardzalnego Transbond Plus jest brak potrzeby mieszania składników, co sprzyja utrzymaniu czystości, większej skuteczności klejenia, wydajności pracy oraz skróceniu czasu wizyt.

Charakterystyczny niebieski kolor kleju światłoutwardzalnego Transbond Plus do pierścieni jest jego kolejną zaletą. Ułatwia nakładanie kleju podczas klejenia i natychmiastowe usunięcie nadmiaru. Po zdjęciu pierścienia resztki kleju są dobrze widoczne na powierzchni zęba, co jest korzystne dla Twojego zespołu i pacjenta.

Produkty powiązane