Implantology instruments

Narzędzia implantologiczne There are 5 products.

Showing 1 - 5 of 5 items
Showing 1 - 5 of 5 items
Narzędzia implantologiczne
Narzędzia implantologiczne

Narzędzia implantologiczne

Brak zębów to nie tylko problem estetyczny, ale również zdrowotny. Na skutek utraty zęba może dojść do przemieszczania, rozchwiania i wychylania się zębów sąsiednich, zaniku kości czy recesji dziąseł. Utrata naturalnego uzębienia nie musi jednak wiązać się dyskomfortem i skrępowaniem podczas mówienia i uśmiechania się. Nowoczesna implantologia pozwala odzyskać piękny uśmiech osobom, które cierpią z powodu braków w uzębieniu. Do odbudowy uzębienia na implantach służą profesjonalne narzędzia implantologiczne. W sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED znaleźć można szeroki wybór akcesoriów implantologicznych. 

Czym zajmuje się implantologia?

Implantologia jest dziedziną stomatologii zajmującą się odtwarzaniem zębów utraconych na skutek próchnicy, urazów, wypadków czy wad wrodzonych. W implantologii stomatologicznej do obudowy zębów wykorzystywane są implanty, które wstawia się w miejsce utraconych zębów. Implanty montuje się w kości szczęki lub żuchwy, dzięki czemu są one w stanie zastąpić korzenie zębowe. Na implancie można następnie wykonać uzupełnienia protetyczne. Dzięki implantom możliwe jest odzyskanie estetyki uśmiechu oraz przywrócenie prawidłowych funkcji narządu żucia. Leczenie implantologiczne zapewnia trwałe i naturalne efekty. 

Narzędzia implantologiczne w ofercie sklepu medycznego SOLIMED

Przeprowadzenie skutecznego leczenia implantologicznego wymaga dokładnej diagnostyki stanu jamy ustnej pacjenta, wykonania niezbędnych pomiarów i zabiegów przygotowawczych. Dobre narzędzia implantologiczne są więc niezwykle przydatne w czasie leczenia i często przesądzają o jego skuteczności. Nasz sklep stomatologiczny online proponuje szeroki wybór narzędzi do odbudowy uzębienia na implantach. Jeśli Twój gabinet specjalizuje się w implantologii, u nas znajdziesz wysokiej jakości akcesoria implantologiczne, które umożliwią Ci wykonanie implantów.

W sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED dostępne są profesjonalne miarki implantologiczne proste i zagięte, które umożliwiają dokładne wymiarowanie struktur jamy ustnej pacjenta. Miarka implantologiczna Castroviejo prosta znajduje uniwersalne zastosowanie w protetyce. Dzięki niej można zwymiarować i oznakować różne struktury twarzowo-szczękowe, kości, mięśnie i stawy. Miarka posiada specjalną blokadę, która umożliwia zablokowanie narzędzia podczas wykonywania pomiaru. W naszym sklepie stomatologicznym zakupisz również miarkę implantologiczną Castroviejo wygiętą, którą można wykorzystać m.in. podczas operacji implantologicznych i wykonywania koron protetycznych.

Oferujemy również profesjonalny odgryzacz kostny do zatok, który umożliwia rozłupywanie kości i usuwanie tkanki kostnej. Dostępne są u nas także inne akcesoria implantologiczne, takie jak miseczki implantologiczne na kości czy młotki implantologiczne. Miseczki implantologiczne wyposażone zostały w gumową podstawę, co zapewnia im dobrą przyczepność i stabilność. Młotki implantologiczne w sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED – przeznaczone do przygotowywania podłoża pod implanty – są w pełni kompatybilne z dłutami stosowanymi w gabinetach stomatologicznych.

Narzędzia implantologiczne w sklepie SOLIMED zapewnią Ci łatwą i precyzyjną pracę. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, które gwarantują długą żywotność. Dodatkowo można poddawać je wielokrotnej sterylizacji.

Sklep stomatologiczny SOLIMED — najlepsze produkty dla stomatologów i lekarzy

Jeśli szukasz profesjonalnego wyposażenia gabinetu stomatologicznego, sklep medyczny online SOLIMED to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. W naszej bazie produktów stomatologicznych znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia stosowane w nowoczesnej stomatologii. Oferujemy różne kategorie produktów: akcesoria ortodontyczne, materiały stomatologiczne, akcesoria stomatologiczne, narzędzia endodontyczne, narzędzia protetyczne, narzędzia chirurgiczne, wiertła stomatologiczne. W naszym asortymencie znajdują się również nici chirurgiczne, sprzęt medyczny czy produkty do dezynfekcji i higieny. Internetowy sklep stomatologiczny SOLIMED oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości, które odznaczają się wytrzymałością, bezpieczeństwem stosowania i łatwością użytkowania. Dzięki szerokiej ofercie każdy stomatolog może wybrać zaopatrzenie stomatologiczne idealnie dopasowane do zakresu świadczonych usług i budżetu. 

Sklep stomatologiczny online SOLIMED to również gwarancja profesjonalnej obsługi. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dbamy o to, by wszystkie zamówienia były realizowane szybko i fachowo. Obsługa sklepu internetowego SOLIMED zawsze służy pomocą klientom. Chętnie doradzamy przy wyborze odpowiednich akcesoriów i narzędzi stomatologicznych. W razie pytań rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Dzięki temu korzystając z naszych usług, masz pewność, że otrzymasz to, czego naprawdę potrzebujesz. 

W internetowym sklepie stomatologicznym SOLIMED czekają na Ciebie najlepsze produkty medyczne w atrakcyjnych cenach. Jeśli zależy Ci na ograniczeniu zbędnych wydatków, u nas możesz skorzystać z wyprzedaży i promocji. Nie zwlekaj — zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź wyposażenie stomatologiczne, które ułatwi Ci codzienną pracę w gabinecie.