Springs, buttons, cleats...

Specials

Sprężyny, guziczki, stopery, haczyki i inne There are 29 products.

per page
Showing 1 - 24 of 29 items
Showing 1 - 24 of 29 items
Sprężyny, guziczki, stopery, haczyki i inne
Sprężyny, guziczki, stopery, haczyki i inne

Sprężyny, guziczki, stopery, haczyki i inne

Nowoczesna ortodoncja pozwala każdemu spełnić marzenia o prostych zębach. W korygowaniu różnych wad zgryzu pomagają profesjonalne akcesoria ortodontyczne. W sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED znajdziesz szeroki wybór sprężyn, guziczków, stoperów i haczyków ortodontycznych oraz innych elementów do aparatów ortodontycznych. 

Jakie akcesoria ortodontyczne dostępne są w sklepie medycznym SOLIMED?

Korygowanie wad zgryzu to skomplikowany i dosyć długi proces, który wymaga od lekarza odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i indywidualnego podejścia do potrzeb pacjenta. Skuteczne leczenie ortodontyczne nie jest także możliwe bez odpowiedniego wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Aby zlikwidować problem krzywych zębów, w ortodoncji stosowane są różnorodne narzędzia i akcesoria. W tej kategorii w sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED znajdziesz:

  • sprężyny ortodontyczne — mają za zadanie przywrócić prawidłowe ustawienie zębów. Sprężynki ortodontyczne wykorzystywane są do korekcji zębów przechylonych, źle wyrośniętych czy stłoczonych. W zależności od wady zgryzu stosuje się sprężyny ortodontyczne do obracania zębów, sprężynki separacyjne czy sprężynki torkujące.   
  • guziki ortodontyczne — guziczki językowe przeznaczone są do łączenia różnych elementów aparatu ortodontycznego. Oferujemy m.in. guziczki językowe perforowane, guziczki kosmetyczne czy guziczki z łańcuszkiem. 
  • stopery ortodontyczne — stopery na łuk pełnią funkcję stabilizatorów, które pomagają utrzymać prawidłową pozycję aparatu. Dzięki temu stopery ortodontyczne pozwalają kontrolować przemieszczanie się zębów.

Dodatkowo w sklepie stomatologicznym online SOLIMED możesz zakupić inne akcesoria do aparatów ortodontycznych, m.in. haczyki na łuk, kolce językowe, haczyki zaciskowe, kliny rotacyjne, rurki na łuki i zaczepy. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając akcesoria do aparatów ortodontycznych?

Przy wyborze akcesoriów ortodontycznych zawsze należy mieć na uwadze komfort pacjentów. Elementy aparatów ortodontycznych powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegają szybkiemu zniszczeniu i nie działają drażniąco na jamę ustną. Warto zaopatrzyć swój gabinet stomatologiczny w różne typy akcesoriów ortodontycznych, co umożliwi precyzyjne dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjentów. 

Nie można zapominać również o kwestiach estetycznych. Coraz więcej osób oczekuje dyskretnej ortodoncji, która nie będzie powodowała dyskomfortu i skrępowania podczas uśmiechania się i mówienia. Odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którym zależy na wysokiej estetyce, są aparaty i akcesoria ortodontyczne kosmetyczne. Tego typu elementy nie rzucają się w oczy i wyglądają bardzo naturalnie, stapiając się z uzębieniem.

Sklep stomatologiczny SOLIMED — wysokiej jakości akcesoria ortodontyczne

Aby zapewnić pacjentom szybkie i skuteczne leczenie ortodontyczne, warto skorzystać z oferty internetowego sklepu z zaopatrzeniem stomatologicznym SOLIMED. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów można u nas z łatwością dobrać odpowiednie akcesoria ortodontyczne do swojego gabinetu stomatologicznego.

Oprócz sprężyn, haczyków, stoperów i guziczków ortodontycznych znajdziesz u nas również inne niezbędne akcesoria do aparatów ortodontycznych i narzędzia ortodontyczne. W ofercie sklepu stomatologicznego online SOLIMED znajdują się m.in. zamki ortodontyczne, ligatury stalowe, elastomery, rurki policzkowe, pierścienie ortodontyczne, organizery ortodontyczne, materiały ortodontyczne i akcesoria dla noszących aparaty

Oferowane przez nas produkty stomatologiczne odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością i wygodą użytkowania. Obsługa sklepu stomatologicznego online SOLIMED zawsze służy fachową pomocą przy wyborze akcesoriów dla stomatologów. Dbamy również o to, by zamówienia dotarły do klientów jak najszybciej. Zaopatrzenie stomatologiczne w naszym sklepie online dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą też skorzystać z dodatkowych rabatów i wyprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu medycznego SOLIMED i zakupu wysokiej jakości akcesoriów ortodontycznych.