Orthodontic Materials

Specials

Materiały ortodontyczne There are 16 products.

Showing 1 - 16 of 16 items
Showing 1 - 16 of 16 items
Materiały ortodontyczne
Materiały ortodontyczne

Materiały ortodontyczne

Leczenie ortodontyczne wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu, akcesoriów i materiałów, dzięki którym proces terapii przebiegał będzie bez zakłóceń. W ofercie naszej hurtowni ortodontycznej posiadamy wysokiej jakości, cenione przez specjalistów materiały, niezbędne w każdym gabinecie.

Szeroki wybór materiałów ortodontycznych w jednym miejscu

W naszej ofercie dostępny jest szeroki asortyment materiałów ortodontycznych, cieszących się zaufaniem specjalistów. Zamawiając w naszej hurtowni ortodontycznej możesz szybko is prawnie wyposażyć swój gabinet w materiały pozwalające realizować codzienną pracę na najwyższym poziomie.

Masa ortodontyczna do wykonania wycisków

Aparaty ortodontyczne przygotowywane są zawsze po wykonaniu szeregu badań, obrazujących skalę problemu i wady zgryzu. Do wykonania aparatu niezbędne jest przygotowanie modelu - wycisku szczęki i żuchwy, które pozwolą technikowi przygotować dopasowany do indywidualnych potrzeb aparat. Model może powstać dzięki specjalnym alginatowym masom wyciskowym, które przygotowane w odpowiedni sposób umieszczane są w jamie ustnej pacjenta. Są one plastyczne i szybko wiążące, dzięki czemu wykonanie wycisku trwa krótko.

Dostępne w naszej ofercie masy alginatowe są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. W hurtowni ortodontycznej dostępne są produkty w opakowaniach po 450 g. Unikalna, bezpyłowa formuła sprawia, że korzystanie z mas ortodontycznych jest wygodne i bezproblemowe. Dzięki nowoczesnej formule proszek doskonale łączy się z wodą.

Kleje ortodontyczne i kleje do zamków ortodontycznych

Stałe aparaty ortodontyczne przymocowywane są bezpośrednio do zębów. Na powierzchni umieszczane są zamki, będące podstawą całej konstrukcji. Elementy te muszą zostać przymocowane wyjątkowo solidnie i trwale, dlatego konieczne jest użycie specjalnych materiałów. Kleje ortodontyczne oraz kleje do zamków ortodontycznych to wysokiej jakości rozwiązania, stworzone z myślą o skutecznej terapii ortodontycznej.

W ofercie naszej hurtowni ortodontycznej dostępne są kleje pozwalające na szybkie i solidne połączenie wybranych fragmentów. Dużą zaletą jest łatwość użycia, bezpieczeństwo dla pacjenta oraz możliwość łączenia różnych materiałów.

W gabinetach ortodontycznych wykorzystywane są różne warianty klejów: chemoutwardzalne i światłoutwardzalne. Oba rozwiązania cechują się dużą wytrzymałością. Dzięki niemu można bardzo skutecznie łączyć elementy metalowe, ceramiczne i kompozytowe. Dobrej jaakości klej to obowiązkowe wyposażenie każdego gabinetu ortodontycznego.

Cement do pierścieni ortodontycznych

Zaopatrzenie ortodontyczne dostępne w naszej hurtowni to propozycje wysokiej jakości, znanych i cenionych producentów. Cement do pierścieni ortodontycznych pozwala na solidne mocowanie elementów. Światłoutwardzalny cement wzmocniony kompozytem dostępny jest w wygodnych do użycia w strzykawkach po 2 g. Zamów w sklepie ortodontyczny cement z dodatkiem fluoru, który uwalniany jest stopniowo, dzięki czemu wspiera zdrowie i kondycję zębów. Dostępne w asortymencie cement jest odporny ściskanie, cechuje się też dużą wytrzymałością na ścieranie.