Nożyczki

Nowe produkty

Promocje

Blog - FAQ - News

Nożyczki Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Nożyczki
Nożyczki

Nożyczki medyczne – różne rodzaje

Nożyczki chirurgiczne to podstawowe narzędzie na wyposażeniu każdego gabinetu medycznego, bez względu na specjalizację. Szerokie zastosowanie tego narzędzia wymusiło produkcję wielu rodzajów nożyczek pod względem kształtu, długości i wykończenia. Nasz sklep medyczny od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji narzędzi chirurgicznych. Na stronach internetowych naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór nożyczek marki Centraliss, Chifa oraz firmy Falcon.

Nożyczki chirurgiczne – uniwersalne i specjalistyczne

Oferujemy nożyczki uniwersalne zakończone na ostro lub tępe. Każde z nich w dwóch wersjach – proste i zaokrąglone. Najpopularniejsze modele takie jak Iris,czy Kelly dostępne są również w wersji zagiętej do góry lub kątowe. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo nożyczki specjalistyczne. Przeznaczone do mikrochirurgii i weterynarii. Szczególnie cenionymi przez naszych klientów są nożyczki okulistyczne oraz duży wybór nożyczek preparacyjnych. Nowością w naszym sklepie są nożyczki operacyjne oraz nożyczki dziąsłowe Iris TC i LaGrange TC.

Nożyczki operacyjne - producent Centraliss to gwarancja jakości

Nożyczki Centraliss posiadają 24 miesięczną gwarancję. Dwunastoletnie doświadczenie w produkcji tego typu narzędzi medycznych jest gwarancją jakości i precyzji. Szerokie grono stałych klientów świadczy o tym, że można nam zaufać.

Jak naostrzyć nożyczki?

To chyba najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów. Jak każde ostrze, tak samo ostrze nożyczek z czasem ulegnie stępieniu. Najlepiej jest nie dopuszczać do znacznego stępienia nożyczek i poddawać je ostrzeniu często i regularnie. Najprostsza metoda to ostrzenie za pomocą folii aluminiowej. Należy złożyć folię kilkukrotnie , aby uzyskać grubszą warstwę i po prostu pociąć ją naszymi nożyczkami. Warto używać do tego całej długości ostrza, tak aby nożyczki naostrzyć równomiernie.